Inconsequent bezoekje aan Amsterdam

Staatscircus van Noord-Korea...

Na mijn tirades tegen deelname aan de Olympische Spelen in Beijing is het de hoogste tijd om ook zelf te zondigen. Je kunt niet altijd maar consequent blijven. Vanmiddag zijn we naar Carré geweest om daar het Staatscircus van de grootste dictatuur ter wereld te bekijken.

Voor wie van acrobatiek en vliegnummers houdt, is dit de kans om de wereldtop te zien. Een aaneenschakeling van adembenemende stunts!

Ok... je schendt alle denkbare mensenrechten, je terroriseert en indoctrineert je bevolking en laat ze vervolgens ook nog verhongeren, maar dan houd je er als regime wel een fantastisch circus aan over.

En oh ja... Ik heb er ook over de mensenrechten gesproken. Balkenende deed hetzelfde in Beijing, dus dan kom ik er ook mee weg. Toch?

© Harold Makaske 10 augustus 20081773 - Hoofdstuk: 5. Losse gedachten